Sport i rekreacja

Amatorska Liga Piłki Nożnej – IV Edycja Jesień 2010


Regulamin zawodów. PDF


   Aktualna Tabela:

l.p nazwa drużyny mecze punkty bramki stosunek bramek
1. Muehlhan Brzózki 8
22
52-17
+35
2. SP 6 Kałdowo 8
19 54-13 +41
3. WSG 8
18
43-20 +23
4. Funs Football 8
15
54-33 +21
5.  FC Niespodzianka
8
13 52-21 +31
6. PHU Fortuna 8
7 27-31 -4
7. Zaplecze 8
6
22-76 -54
8. Rozrzutnik Gnojewo 8
6
22-56 -34
9.  Unica Victoria 8
0 13-72 -59

 

Tabela KOŃCOWA strzelców IV edycji ALPN:

19 bramek -
Pęczek (S.P 6 Kałdowo)

14 bramek -
Matusak Krzysztof (Muehlhan Brzózki), Kownacki (F.C. Niespodzianka), Zaborowski (Funs Football)

13 bramek -
Sawirski Tomasz (Funs Football), Żyła (F.C Niespodzianka)

10 bramek - Doubrawski, Dziwosz, Honory (WSG Malbork)

9 bramek - Nadolny (PHU Fortuna), Sadłocha ( Muehlhan Brzózki), Oleś (Funs Football)

8 bramek -
Chomicz (S.P 6 Kałdowo)

7 bramek - Bielawski (Zaplecze)

6 bramek -
Baranowski Krzysztof, Marcinkowski (Muehlhan Brzózki), Olszewski (S.P 6 Kałdowo), Serafin (Unica Victoria), Knopik (Rozrzutnik Gnojewo)

5 bramek - Kwiatkowski (Muehlhan Brzózki) Półgrabski (F.C. Niespodzianka), Wrona Paweł (S.P 6 Kałdowo) Sawirski Krzysztof (Funs Football)

4 bramki - Nędza, Boroś (S.P 6 Kałdowo), Juszko (PHU Fortuna), Czuba Piotr (WSG Malbork), Kaszuba (Zaplecze), Worona, Szymański (F.C. Niespodzianka), Wirkus (PHU Fortuna)

3 bramki -
Ziętarski Mirek, Pietroń Dariusz (Muehlhan Brzózki), Mulak (WSG Malbork), Kruk, Skwarek, Starachowski (Funs Football), Lament (Rozrzutnik Gnojewo), Kusio (PHU Fortuna), Skarżyński, Radomski (Zaplecze)

2 bramki - 
Wróblewski, Moryto, Kloska (PHU Fortuna),  Sawirski Wojtek (Funs Football), Kubiński (Muehlhan Brzózki) Kuzikowski, Robach, Kreft (F.C. Niespodzianka), Niewczas Karol, Konefał, Sadłocha Paweł (Rozrzutnik Gnojewo), Gil Kamil (Unica Victoria) Kamiński, Rajch (Zaplecze), Baca (S.P 6 Kałdowo)

1 bramka -  Dziewanowski (PHU Fortuna), Korycki, Babciak,Krynicki, Smiertka, Kołodziejski, Niewczas Grzegorz, Sadłocha Piotr (Rozrzutnik Gnojewo) Świerszczyński, Kamrowski (Funs Football) Jastrzębski, Łuczak, Jastrzębski (S.P 6 Kałdowo) Krywko, Chrobek, Pająk, Gałczyński Tomasz, Łydziński (wszyscy F.C Niespodzianka) Ogarek, Macieja Dariusz, Ziętarski Krzysztof, Matusak Krzysztof (wszyscy Muehlhan Brzózki), Mańkowski, Mikos, Gil Sebastian, Aftyka, Ostrowski (Unica Victoria), Lament (Zaplecze)

sam. - Sadłocha Marek (Muehlhan Brzózki)



Żółte kartki:  stan po 8 kolejkach

3 kartki - Olszewski (S.P 6 Kałdowo),
2 kartki - Krynicki (Rozrzutnik Gnojewo), Szymański Mateusz (F.C. Niespodzianka)
1 kartka - Wirkus, Nadolny (PHU Fortuna), Okupny (Zaplecze), Marcinkowski (Muehlhan Brzózki) Worona, Kownacki, Żyła Wojciech (F.C. Niespodzianka), Oleś, Sawirski Tomasz ( A.K. Funs Football ) Knopik (Rozrzutnik Gnojewo), Chomicz Dawid (S.P 6 Kałdowo)


Czerwone kartki: 
Olszewski
  ( S.P Kałdowo ) - / wybitnie niesportowe zachowanie , krytykowanie decyzji sędziego/ Kara 3 spotkań od 29.09 do 08.10.2010r. pauzuje VII VIII i IX kolejce

Bylicki ( Unica ) / kara 1 meczu / Pozbawienie przeciwnika realnej szansy strzelenia bramki
Worona Maciej wysoce niesportowe zachowanie, naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej
kara - dyskwalifikacja w dalszej części rozgrywek oraz w V edycji ALPN


TERMINARZ


I. Kolejka 09.009.2010r.(Czwartek)


PHU Fortuna – Rozrzutnik Gnojewo 3:1

Bramki: 2x Juszko, Wróblewski Krzysztof - Korycki

Żółte kartki:  Wirkus (PHU Fortuna)

--

Funs Football - S.P 6 Kałdowo  3:6

Bramki: Kamrowski, Sawirski Tomasz, Samobój - 2x Wrona Paweł, Olszewski, Boroś, Pęczek

Żółte kartki: Olszewski ( S.P 6 Kałdowo)

--

F.C. Niespodzianka - Unica Victoria  13:0

Bramki: 6x Kownacki, Półgrabski, Żyła, Worona, Krywko, Kuzikowski, Chrobek

--

WSG Malbork - Muehlhan Brzózki 2:7

Bramki: Czuba - 3x Matusak Krzysztof, Ziętarski Mirosław, Kubiński, Marcinkowski, Baranowski Krzysztof

--

Zaplecze - pauza

II. Kolejka 14.09.2010r.(wtorek)

SP 6 Kałdowo - Zaplecze 10:0


Bramki: 5x Pęczek, 2x Wrona, 2x Olszewski, ?

Kartki: Żółta Olszewski, Okupny (Zaplecze)

--

Muehlhan Brzózki - Unica Victoria  10:4

Bramki: 4x Kwiatkowski, 2x Matusak, 2x Sadłocha, 1x Ziętarski, 1x Ogarek - 3x Serafin, 1x Mańkowski

--

F.C. Niespodzianka - Fortuna 3:3

Bramki: 2x Kownacki, 1x Żyła - 1x Dziewanowski, 1x Kusio, 1x Wróblewski

--

WSG Malbork -  A.K. Funs Football 8:4

Bramki: 3x Mulak, 3x Honory, 2x Doubrowski - 2x Skwarek, 1x Zaborowski, Sawirski Tomasz

--

Rozrzutnik Gnojewo - pauza


III  Kolejka dnia 17.09.2010r.(Piątek)-sędzia Szczeciński

A.K. Funs Football  - Muehlhan Brzózki 1:6

Bramki: Oleś Łukasz - 2x Marcinkowski, Kwiatkowski, Sadłocha, Matusak Krzysztof ,Pietroń Dariusz

Żółte kartki: Marcinkowski (Muehlhan Brzózki)

--

PHU Fortuna –WSG Malbork 2:6

Bramki: 2x Juszko - 2x Honory , 2x Czuba ,Doubrawki, Dziwosz

--

Zaplecze - F.C. Niespodzianka 1:16

Bramki: Kamiński - 4x Żyła , 3x Kownacki, 2x Półgrabski  Tomasz,  2x Worona, Kreft , Pająk , Kuzikowski, Gałczyński Tomasz, Szymański

--

Rozrzutnik Gnojewo - SP 6 Kałdowo 1:6

bramki: Babciak  - 2x Olszewski, 2x Pęczek, Boroś , Nędza

Żółte kartki:  Krynicki (Rozrzutnik Gnojewo)

--

Unica Victoria – Pauza

IV Kolejka dnia 21.09.2010(wtorek)- sędzia Szczeciński

F.C Niespodzianka - Rozrzutnik Gnojewo 12:2

bramki: 5x Żyła, 2x Robach, 2x Półgrabski T., Szymański Michał, Kownacki, Łydziński - Krynicki , Lament

żółte kartki: Szymański Mateusz (F.C. Niespodzianka) - Krynicki (Rozrzutnik Gnojewo)

--

WSG Malbork - Zaplecze 15:2

bramki: 6x Doubrawski, 5x Dziwosz, 2x Czuba, 2x Honory - Kamiński, Lament

--

Muehlhan Brzózki - PHU Fotuna 7:4

bramki: 2x Marcinkowski, 2x Matusak Krzysztof, Baranowski, Pietroń, Ziętarski Mirek, Sadłocha Marcin - 2x Nadolny, Wirkus, Moryto

--

Unica Victoria -  A.K. Funs Football  1:9


bramki: Mikos - 5x Zaborowski, Kruk, Oleś, Sawirski Tomasz, Sawirski Wojtek

--

S.P. 6 Kałdowo – Pauza

V Kolejka dnia 23.09.2010r. ( czwartek) – sędzia: Szczeciński

PHU Fortuna - Unica Victoria 7:1

bramki: 5x Nadolny, Kloska, Kusio - Gil Kamil

--

Zaplecze - Muehlhan Brzózki 0:9

bramki: 4x Baranowski, 2x Matusak Krzysztof, Sadłocha Maciej, Macieja Dariusz, Ziętarski Krzysztof

--

Rozrzutnik - WSG Malbork 1:4

bramki: Lament - 3x Dziwosz, Czuba

--

S.P.6 Kałdowo - F.C. Niespodzianka 5:1

bramki: 2x Pęczek, Olszewski, Jastrzębski , Chomicz - Szymański

--

A.K. Funs Football – Pauza

VI. Kolejka dnia 28.09.2010r.( wtorek ) – sędzia: Ostrowski

WSG Malbork - S.P. 6 Kałdowo 4:2

bramki: Honory 2 , Doubrawski , Dziwosz - Chomicz, Nędza

ż.k - Olszewski ( Kałdowo)
cz.k - Olszewski  ( Kałdowo ) - / wybitnie niesportowe zachowanie , krytykowanie decyzji sędziego/ Kara 3 spotkań od 29.09 do 08.10.2010r. pauzuje VII VIII i IX kolejce

--


Muehlhan Brzózki - Rozrzutnik 7:1

bramki: 2x Sadłocha Maciej, Kubiński, Matusak Stanisław, Matusak Krzysztof, Pietroń, Sadłocha Marek sam. - Śmiertka

--

Unica Victoria - Zaplecze 3:5

bramki: Aftyka, Ostrowski, Serafin -  2x Bielawski, 2x Kaszuba, Rajch

--

A.K. Funs Football - PHU Fortuna 6:4

bramki: 3x Sawirski Tomasz, 2x Oleś, Sawirski Krzysztof - 2x Nadolny, Wirkus, Moryto

ż.k. - Oleś ( A.K. Funs Football )

--

F.C. Niespodzianka – Pauza


VII. Kolejka dnia 30.09.2010r.( czwartek) Szczeciński

Zaplecze - A.K. Funs Football  3:12

bramki: 2x Kaszuba, Skarżyński - 4x Oleś, 2x Sawirski Krzysztof, 2x Zaborowski, Strachowski, Kruk, Sawirski Wojciech, Sawirski Tomasz

--

Rozrzutnik - Unica Victoria  5:3

bramki: 2x Niewczas Karol, Kołodziejski, Knopik , Niewczas Grzegorz - 2x Serafin, Gil Sebastian

--

S.P.6 Kałdowo - Muehlhan Brzózki  2:2

bramki: Pęczek, Nędza - Sadłocha Maciek, Marcinkowski

---

F.C. Niespodzianka - WSG Malbork  2:1


bramki: Szymański Mateusz, Worona Maciej -  Honory Marcin

żółte kartki :  Worona , Kownacki ( F.C.Niespodzianka )

--

PHU Fortuna - Pauza




VIII. Kolejka dnia 05.10.2010r. ( wtorek) sędzia

Muehlhan Brzózki - F.C. Niespodzianka  4:3

bramki: 3x Matusak Krzysztof, Sadłocha Maciej - 2x Kownacki, Żyła

żółta kartka: Szymański ( F.C. Niespodzianka)

--

Unica Victoria - S.P.6 Kałdowo 1:20


bramki: Gil Kamil - 7x Chomicz, 6x Pęczak, 2x Boroś, Baca, Nędza, Wrona, Łuczak, Jastrzębski

czerwona kartka: Bylicki ( Unica ) / kara 1 meczu /
Pozbawienie przeciwnika realnej szansy strzelenia bramki

--

A.K. Funs Football - Rozrzutnik 14:3

bramki: 5x Sawirski Tomasz, 4x Zaborowski,  2x Sawirski Krzysztof, Oleś Skwarek, Kruk - Sadłocha Piotr, Knapik, Lament

żółte kartki: Knopik ( Rozrzutnik )

--

PHU Fortuna - Zaplecze 3:4

bramki: 2x Wirkus, Kusio - 2x Bielawski, 2x Radomski

żółte kartki: Nadolny ( PHU Fortuna )

--

WSG Malbork – Pauza


IX. Kolejka dnia 08.10.2010r. (piątek) sędzia Szczeciński


Muehlhan Brzózki – Pauza    


Unica Victoria - WSG Malbork 0:3 walkower
- drużyna Unicea się nie zjawiła

--

PHU Fortuna - S.P.6 Kałdowo  1:3


bramki: kloska - 2x Peczek, 1x Baca

żółta kartka: Dawid Chomicz (S.P 6 Kałdowo)

--

A.K. Funs Football - F.C. Niespodzianka  5:2

bramki: Starachowski x2, Zaborowski x2, 1x Sawirski - Kreft, Żyła

żółte kartki: Sawirski Tomasz ( A.K. Funs Football ) - Żyła Wojciech (F.C. Niespodzianka)
czerwone kartki: Worona Mciej wysoce niesportowe zachowanie, naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej

--


Zaplecze - Rozrzutnik  7:8



bramki: 1x Radsomski, 3x Bielawski 2x Skarżyński, 1x Raych - 4x Knopik, 2x Konefał, 2x Sadłocha

--

Playoff Pucharu ligi:

Funs Football - FC Niespodzianka 18:00
WSG - Fortuna 19:00
S.P Kaldowo - Rozrzutnik 20:00
Muehlhan Brzózki - Zaplecze 21:00
Unicea Victoria - odpada z rozgrywek




Składy

1. Amatorski  Klub Funs Football - kierownik zespołu Sawirski Krzysztof  ( 504 034 439 )
Sawirski Krzysztof, Sawirski Tomasz , Kruk Maciej , Zaborowski Michał,
Skwarek Paweł, Kamrowski Sebastian , Sawirski Wojciech , Starachowski Przemysław, Świerczyński Sławomir , Świerczyński Sylwester, Dyda Piotr, Oleś Łukasz

Funs


 
2. Rozrzutnik Gnojewo – kierownik Sadłocha Paweł  (602-894-417)
Sadłocha Paweł, Piwowar Jacek, Śmiertka Grzegorz , Konefał Mariusz , Kołodziejski Zbyszek , Sadłocha Marek , Niewczas Piotr , Niewczas Karol , Krynicki Gabriel , Balicki Dariusz, Lament Mariusz

Rozrzutnik


3. PHU Fortuna – kierownik Dziekanowski Mirosław (728-876-183)
Kloska Tomasz , Kolaska Robert , Dziekanowski Mirosław , Kunecki Mariusz,  Likasz Mateusz, Juszko Tomasz, Kunecki Łukasz , Wrublewski Krzysztof , Kusio Kuba ,  Wirkus Piotr , Korytkowski Grzegorz, Moryto Paweł, Nadolny Michał

Fortuna


4. F.C. Niespodzianka –kierownik Żyła Wojciech ( 518-536-101)
Żyła Wojciech , Kownacki Wojciech , Krywko Arkadiusz , Kreft Arkadiusz , Łydziński Przemysław, Pająk Łukasz, Szymański Mateusz, Półgrabski Tomasz , Gałczyński Tomasz , Kuzikowski Wojciech , Worona Maciej , Chrobek Paweł, Dziwierek Mateusz

Niespodzianka


5. Muehlhan Brzózki –kierownik Baranowski Krzysztof ( 667-943-418 )
Baranowski Krzysztof , Macieja Dariusz , Ziętarski Zbigniew , Sadłocha Jarosław , Pietroń Dariusz , Kwiatkowski Michał , Matusak Krzysztof , Ogarek Andrzej , Marcinkiewicz Marek , Kubiński Kamil , Sadłocha Maciej , Matusak Stanisław, Ziętarski Mirosław

Brzozki


6. Wyższa Szkoła Gospodarki Malbork – kierownik  Dziwosz Paweł ( 508-576-816 )
Dziwosz Paweł, Czuba Piotr , Doubrawski Krzysztof, Świtała Jacek , Mulak Zbigniew, Jarząbek Maciej, Skowroński Andrzej, Wrona Jurek , Honory Marcin , Szlum Sławomir , Burda Łukasz , Gierszewski Andrzej, Burda Paweł

WSG


7. Unica Victoria – kierownik Bylicki Krzysztof (514-413-550)
Bylicki Krzysztof , Kamiński Krzysztof , Cichoń Błażej , Mikos Rafał , Jahimczyk Dawid,  Mańkowski Gracjan , Mikos Piotr , Ostrowski Michał , Myszka Piotr , Wiwatowski Kamil , Gil Sebastian , Wereszko Łukasz, Sierputowski Karol, Cichocki Adam, Wolak Wojtek, Rogoziński Paweł, Aftyla Tomasz, Grzankowski Paweł

Victoria

8. S.P. 6 Kałdowo – kierownik Bwillowski Łukasz ( 798-196-557)
Brillowski Łukasz , Pęczek Mateusz, Klimek Mateusz , Baca Marcin , Wrona Paweł , Węgłowski Maksymilian , Olszewski Łukasz , Łuczak Kamil , Chomicz Dawid , Nędza Kamil, Boroś Michał , Babciak Mateusz, Adam Wiśniewski.


9. Zaplecze – kierownik Okupny Mirosław (519-155-431)
Okupny Mirosław , Półgrabski Arek , Kasyna Janusz, Jagiełło Rodosław, Kąkol Szymon, Drążecki Krzysztof, Drążkowski Ryszard, Bielawski Andrzej, Szumała Kamil, Rajch Amadeusz, Całka Robert, Skarżyński Grzegorz, Pałka Bartosz, Radmonski Krzysztof, Kaszuba Krzysztof.

 

 

Zawody prowadzą sędziowie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej  Marcin Ostrowski oraz Marek Szczeciński

                          fot. Marcin Ostrowski                                                         fot. Marek Szczeciński